Rodzina Galaxy S20 została oficjalnie zaprezentowana w lutym, a więc już dość sporo czasu temu. Samsung oczywiście nieustannie wspiera swoje najnowsze flagowce, czego świetnym dowodem jest dzisiejszy dzień, bowiem właśnie dowiedzieliśmy się, że gigant wypuścił już aktualizację przeznaczoną dla użytkowników Galaxy S20, która m.in. usprawnia działanie aparatu. Fajna sprawa.

Samsung Galaxy S20 z aktualizacją usprawniającą działanie aparatu

fałszywe promocje galaxy s20

Samsung Galaxy S20 dostaje regularne poprawki zabezpieczeń. Ta datowana na czerwiec została właśnie wypuszczona, choć tym razem Samsung zdecydował się dodać od siebie trochę więcej. Otóż w aktualizacji firma zawarła także kilka usprawnień aparatu, w których skład wchodzi m.in. ulepszona stabilizacja obrazu i funkcja przybliżania, dzięki czemu nagrywane filmy i wykonywane zdjęcia powinny być jeszcze lepsze, niż dotychczas.

Zobacz także: [Recenzja] realme 6s – zero miejsca dla konkurencji, także wewnętrznej

Ponadto w uaktualnieniu można też znaleźć opcję pozwalającą użytkownikom na wykorzystywanie bezprzewodowego mikrofonu do nagrywania dźwięku za pomocą systemowej aplikacji Dyktafon. Całość waży stosunkowo dużo, bo około 400 MB. W chwili obecnej aktualizacja jest dostępna jedynie w Korei Południowej, jednak już wkrótce powinna trafić także do użytkowników Galaxy S20 z innych zakątków świata. Ponadto należy wspomnieć, że nowa wersja oprogramowania jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nawet gdy dotrze do Polski, to nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.