Orange na kartę promocja

Wakacje z Orange – darmowe GB w ofercie na kartę

Newsy

Wakacje z Orange już się rozpoczęły. Każdy, kto ma u operatora numer telefonu na kartę może skorzystać z nowej promocji. Warto jednak się pośpieszyć, bo ta obowiązuje jedynie do 30 czerwca, czyli do końca tego miesiąca. Można zgarnąć darmowe GB, które z pewnością da się jakoś sensownie wykorzystać, choć nie ma ich zbyt wiele.

Wakacje z Orange

Wakacje z Orange promocja
Fot. Orange

Żeby skorzystać z promocji Wakacje z Orange, trzeba być aktywnym abonentem ich usługi na kartę. Oznacza to możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Taryfy, które mogą wziąć udział w promocji, są następujące: Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange Free na kartę oraz abonenci oferty Zetafon. Wysyłając bezpłatnego SMS-a pod numer 364 o treści WAKACJE, zostanie aktywowany pakiet „Rozmowy, SMS-i i MMS-y bez limitu do wszystkich”. Dodatkowo dostaje się paczkę 5 GB danych komórkowych do wykorzystania.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Ważne jest, żeby rzeczonego SMS-a wysłać maksymalnie do północy 30 czerwca. Pakiet ma aktywować się automatycznie w ciągu 24 godzin i będzie on aktywny przez 5 dni. Jak możemy przeczytać w regulaminie promocji, jednak nie każdy może skorzystać z tej okazji. „Z Promocji nie mogą skorzystać klienci, którzy posiadają aktywną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” oraz „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej i cyklicznej”. Warto tutaj dodać, że jeden numer telefonu może skorzystać tylko raz z kodu WAKACJE.

Zobacz też: NASA stworzyła naszyjnik, żebyś nie dotykał swojej twarzy.

5 GB to może niezbyt dużo, a szczególnie wtedy, kiedy korzysta się intensywnie z Internetu. Jednak to zawsze miło dostać coś za darmo. Jeżeli ktoś może skorzystać, to czemu nie. Można spodziewać się podobnego rodzaju promocji także od innych operatorów, bo w końcu okres wakacyjny sprzyja tego rodzaju akcjom.

Źródło: Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x