dell_logo.png
Wygląda na to, że nie zobaczymy już nowych tabletów Della działających pod kontrolą naszego ulubionego systemu, bowiem CEO korporacji, Michael Dell poinformował nas o porzuceniu Androida na rzecz najnowszej wersji Windowsa. Sugeruje on także, że Android nie sprostał oczekiwaniom i nie rozwinął się w dobrym kierunku. Tylko czy aby na pewno za niską sprzedaż ich tabletów Dell powinien obarczać winą Honeycomba?

Przypomnijmy, że jak dotąd żaden z zaprezentowanych tabletów Della nie zachwycił większego grona konsumentów, nie wyróżniając się niczym, a nawet negatywnie odstając od takich urządzeń jak Motorola XOOM czy Asus Transformer.

Z drugiej jednak strony może okazać się, że nowa srategia Della sprawdzi się w stu procentach. Przypomnijmy, że Windows 8 dostał zupełnie zmieniony interfejs, dzięki czemu dużo bardziej nadaje się na system operacyjny dla tabletów niż jego poprzednie wersje. Z pewnością będzie to dobra propozycją dla użytkowników chcących by tablet w pełni zastąpił im netbooka czy laptopa.

A wy jaki system byście wybrali, Android Honeycomb czy Windows 8?

źródło: AndroidGuys 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Brodecki