IMG_8288

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Aktualizacja pierwszych urządzeń z serii Nexus do najnowszej odsłony Androida rozpoczęła się na dobre. Wczoraj Lollipop mogli pobrać już posiadacze Nexusów 5, 7 (2012 i 2013 z WiFi) oraz 10. Dziś przyszła pora na starszego brata „piątki”, Nexusa 4.

 

Jak potwierdził na Google+ Sascha Prüter, jedna z ważniejszych osobliwości w androidowym świeci, build LRX21T Androida Lollipop został załadowany, co oznacza, że niedługo będzie możliwy do pobrania w formie aktualizacji OTA lub jako obraz systemu. W komentarzach pod wpisem Sascha potwierdził, że tajemniczy build przeznaczony jest dla pierwszego Nexusa od LG.

 


 

Bardzo cieszy fakt, że Google postarało się o tak szybką aktualizację „czwórki”. W najbliższym czasie powinny pojawić się również brakujące buildy przeznaczone dla Nexusów 7 z modułami 3G i LTE.

Mnie osobiście, jako posiadacza N4, wiadomość ta niezwykle ucieszyła, a jak Wasze wrażenia?

 

[Aktualizacja]

Obraz systemu jest już możliwy do pobrania ze strony Google Developers. Mniej zaawansowanym użytkownikom radzimy jednak cierpliwie zaczekać na standardową aktualizację.

 

Źródło: Google+

Daniel Marcinkowski