[Aktualizacja] Android 5.0 dla Nexusa 4 już jest!

Newsy

IMG_8288

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Aktualizacja pierwszych urządzeń z serii Nexus do najnowszej odsłony Androida rozpoczęła się na dobre. Wczoraj Lollipop mogli pobrać już posiadacze Nexusów 5, 7 (2012 i 2013 z WiFi) oraz 10. Dziś przyszła pora na starszego brata „piątki”, Nexusa 4.

 

Jak potwierdził na Google+ Sascha Prüter, jedna z ważniejszych osobliwości w androidowym świeci, build LRX21T Androida Lollipop został załadowany, co oznacza, że niedługo będzie możliwy do pobrania w formie aktualizacji OTA lub jako obraz systemu. W komentarzach pod wpisem Sascha potwierdził, że tajemniczy build przeznaczony jest dla pierwszego Nexusa od LG.

 


 

Bardzo cieszy fakt, że Google postarało się o tak szybką aktualizację „czwórki”. W najbliższym czasie powinny pojawić się również brakujące buildy przeznaczone dla Nexusów 7 z modułami 3G i LTE.

Mnie osobiście, jako posiadacza N4, wiadomość ta niezwykle ucieszyła, a jak Wasze wrażenia?

 

[Aktualizacja]

Obraz systemu jest już możliwy do pobrania ze strony Google Developers. Mniej zaawansowanym użytkownikom radzimy jednak cierpliwie zaczekać na standardową aktualizację.

 

Źródło: Google+


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x