Android ICS otrzymuje własną statuę i nową datę premiery

1 minuta czytania
Komentarze
icsstatue

 

Ostatnie tygodnie były dla miłośników Androida czasem oczekiwania na Nexusa Prime/Galaxy Nexusa oraz nową wersję systemu, którą ma on promować. Nadchodzące wydanie Androida nosi kodową nazwę IceCream Sandwich, czyli „kanapka lodowa” i prawdopodobnie zostanie oznaczone numerkiem 4.0, choć nie jest to jeszcze pewne.

Jak dobrze pamiętacie 11 października miała się odbyć wspólna konferencja Google i Samsunga, na której to zaprezentowane miały zostać nowe produkty, lecz zdecydowano się na przełożenie tego wydarzenia ze względu na niedawną śmierć Steve’a Jobsa. Poinformowano natomiast, że wkrótce zostanie ustalona nowa data premiery. Dziś dowiedzieliśmy się, że zaplanowano ją na 19 października bieżącego roku, a wydarzenie to będzie miało miejsce w Hong Kongu. Postaramy się informować o wszelkich nowinkach najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

 

ics_event

 

W międzyczasie Google dało nam do zrozumienia, że to już faktycznie czas na IceCram Sandwich. W kampusie Google w Mountain View między wieloma statuami odnoszącymi się do kolejnych wersji zielonego systemu stanęła nowa, która wygląda jak wielka kanapka lodowa i ma kształt Androida.

Sam CEO Google, Larry Page postanowił niedawno podzielić się swoją opinią na temat nadchodzącej aktualizacji systemu. Stwierdził, że ludzie nie uwierzą, czego udało się dokonać w IceCream Sandwich i wielokrotnie wspominał jak niesamowita jest nowa wersja Androida.

Pozostaje nam wierzyć mu na słowo i nie możemy doczekać się premiery IceCream Sandwich. Już za tydzień nic nie będzie dla nas tajemnicą!

 

źródło: androidcentral.com

Motyw