HBO GO to ścisła czołówka, jeśli chodzi o popularność serwisów streamingowych z filmami i serialami w bibliotece. Wszystkie tego typu platformy doskonale wiedzą, że aby utrzymać przy sobie obecnych użytkowników oraz zachęcać do subskrypcji nowe osoby, konieczne jest regularne aktualizowanie bazy dostępnych produkcji. HBO GO nie jest wyjątkiem, bo w serwisie niemal codziennie pojawia się coś nowego. Dziś dodano garść ciekawych nowości. Można się z nimi zapoznać w dalszej części tekstu.

Aktualizacja oferty HBO GO – czwartek, czerwiec 2020

HBO GO logo

Dzisiejszy dzień nie jest jakiś rekordowy pod względem liczby nowości, które pojawiły się na HBO GO, ale zawsze coś. Dodano bowiem tylko trzy produkcje, których pełne zestawienie prezentuje się następująco:

  • Ladykillers, czyli zabójczy kwintet / The Ladykillers (2004) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia kryminalna, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Transhood (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Święty wyścig / Holy Tour (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Logowanie na stronach internetowych za pomocą Touch ID i Face ID, czyli nowa opcja w Safari 14

Nie da się ukryć, że dzisiejsze nowości na HBO GO są dość ciekawe, choć oczywiście mogłoby być ich trochę więcej. Nie można jednak narzekać – lepsze to, niż nic. Dodano same filmy i niestety żadnych seriali, choć według harmonogramu czerwcowych premier na HBO GO, nadchodzące dni będą znacznie bardziej obfite w nowe tytuły.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.