Amazon Prime Video cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem na całym świecie. Platforma zapewnia swoim subskrybentom dostęp do wielu ciekawych filmów i wciągających seriali, a co najlepsze – nowości nieustannie przybywa. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo na Amazom Prime Video dodano kilka pozycji, które z pewnością przypadną wielu osobom do gustu.

Aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video – czwartek, czerwiec 2020

Amazon Prime Video

Użytkownicy Amazon Prime Video nie mogą narzekać na brak regularnie dodawanych nowości, czego dzisiejszy dzień jest doskonałym przykładem. Przechodząc do konkretów, na platformie pojawiły się właśnie następujące tytuły:

  • Jak ukraść Księżyc / Despicable Me (2010) – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Minionki rozrabiają / Despicable Me 2 (2013) – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Penguin (2020) – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Rasbhari (2020) [8 odcinków] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Indie
  • Codzienni bohaterowie / Regular Heroes (2020) [odcinek S01E06] [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Jeden program, by rządzić nimi wszystkimi – poznaj prosty sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w internecie

Powyższa lista składa się z dokładnie pięciu nowości. Nie jest to rekord, ale też nie jest źle – zawsze lepsze to, niż nic. Na szczególną uwagę w dzisiejszej aktualizacji biblioteki Amazon Prime Video zasługują animacje z serii „Despicable Me”, które pokochały miliony osób na całym świecie. Na pewno wielu najmłodszych i nie tylko ucieszy się z ich obecności na tytułowej platformie.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.