Apple ma w swoim portfolio wiele różnych urządzeń. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście iPhone’y, ale słuchawki bezprzewodowe firmy również są rozchwytywane. AirPods Pro, najnowszy i zarazem najdroższy model, załapał się właśnie na tajemniczą aktualizację. Jego posiadacze mogą się pozytywnie zaskoczyć.

Nowa aktualizacja dla słuchawek bezprzewodowych AirPods Pro

AirPods Pro koronawirus

AirPods Pro to świetne słuchawki od Apple, które zadebiutowały w październiku ubiegłego roku. Urządzenie od razu zyskało niemałą popularność, do której swoją drogą przyczyniła się też bardzo wysoka cena. Dotychczas sprzęt działał pod kontrolą oprogramowania w wersji 2D15, ale teraz pierwsi użytkownicy dostali już aktualizację do oznaczenia 2D27. Dziwnym trafem przedwczoraj na konferencji WWDC 2020 Apple zapowiedziało nowe funkcje zmierzające do AirPods Pro, takie jak dźwięk przestrzenny ” Spatial Audio” i płynne przełączenie pomiędzy źródłami audio. Niestety gigant z Mountain View nie publikuje list zmian w aktualizacjach oprogramowania AirPodsów, więc nie mamy pewności, czy wymienione nowości już teraz trafiły do słuchawek, czy to tylko zwykły zbieg okoliczności.

Zobacz także: Letnie muzyczne wspomnienia na Spotify – aplikacja przypomni ci, czego słuchałeś w poprzednie wakacje

Co więcej, nie można łatwo wywołać uaktualnień dla AirPods Pro, bowiem nowe oprogramowanie powinno zostać zainstalowane automatycznie, gdy słuchawki będą sparowane z urządzeniem działającym pod kontrolą iOS. Na chwilę obecną nie wiadomo dokładnie, co wprowadza wersja 2D27, choć jest spora szansa, że właśnie zapowiedziane na WWDC 2020 funkcje. Wszystko powinno stać się jasne już za kilka dni, gdy uaktualnienie trafi do większej liczby użytkowników.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.