Wyciekł obraz Android 5.0 dla Nexus 7 2012 z WiFi! Google szykuje aktualizację?

Newsy

android-lollipop

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Was o przełożeniu aktualizacji Nexusów z powodu znalezienia błędów w Android 5.0 Lollipop. Według źródła to właśnie dzisiaj Google miał udostępnić obrazy nowego systemu. Wygląda na to, że jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ pomimo wczesnej pory w USA do Sieci wyciekł obraz dla urządzenia Nexus 7 (2012) WiFi.

 

Opublikowany build o oznaczeniu  LRX21P pokrywa się z tym, co możemy znaleźć w Nexusie 9, który fabrycznie posiadał Android 5.0 (LRX21L). Wszystko wskazuje więc na to, że być może jeszcze dzisiaj użytkownicy Nexus 5, Nexus 4, Nexus 7 oraz Nexus 10 będą mogli cieszyć się z „lizaka” na swoim urządzeniu. Oczywiście wszystkie te informacje nie są potwierdzone, jednak plik bez problemu można sflashować na Nexusie 7, i pomimo błędu z bootloaderem (który należy zignorować) system działa bezproblemowo.

 

AndroidPolice, któremu udało się zdobyć obraz dla Nexus 7 twierdzi, że nie może w 100% zweryfikować czy otrzymany build jest faktycznie finalną wersją systemu, jednak jest to wystarczająco wiarygodne, aby móc sądzić że prace nad wersjami dla innych urządzeń zostały zakończone.

 

Nexus-7-Android-Lollipop

 

Wszystko powinno wyjaśnić się jeszcze dzisiejszego wieczoru lub w nocy (polskiego czasu), gdyż właśnie wtedy spodziewane jest pojawienie się kolejnych obrazów dla Nexusów. Nie pozostaje nic innego jak czekać.

 

Obraz możecie pobrać z dwóch źródeł:

Google Drive

Mega

 

Źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x