Mamy dla Was 15 zaproszeń do Inboxa!

Newsy

inboxzapro

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Bez wątpienia w ostatnim czasie poza premierami nowych Nexusów i Androida Lollipop sporo szumu narobił nowy klient pocztowy od Google – Inbox, który inteligentnie sortuje naszą pocztę i pozwala na dobre pozbyć się zbędnego spamu. Dodatkowo wyróżnia on najważniejsze dla nas informacje, a także pozwala ustawić przypomnienia zsynchronizowane z naszym Google Now. W praktyce spisuje się to rewelacyjnie i znacznie usprawnia korzystanie z Gmaila.

 

Największym minusem Inboxa jest utrudniony dostęp do tej usługi, ponieważ aby móc z niej korzystać potrzebujemy zaproszenia, to z kolei możemy dostać od samego Google po wysłaniu wiadomości na [email protected] lub od kogoś, kto dostęp do Inboxa już ma.

 

Tak się składa, że mamy dla Was 15 zaproszeń dających dostęp do nowego klienta Gmaila! Jeśli chcecie dostać jedno z nich musicie wykonać dwa kroki:

 

  1. Udostępnić ten news na Facebooku lub Twitterze (pamiętajcie ustawić post na publiczny);
  2. Napisać w komentarzu pod artykułem, dlaczego to Wy powinniście dostać zaproszenie + podać link do swojego wpisu.

 

Czekamy na wylew Waszej kreatywności poniżej!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x