ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Nowe tryby w Honor Magic Watch 2

Nowe tryby w Honor Magic Watch 2 – ogromna aktualizacja nadciąga

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Nowe tryby w Honor Magic Watch 2 mają pojawić się wraz z aktualizacją. Warto się tym zainteresować, bo plik z aktualizacją ma przynieść aż 85 nowych trybów sportowych dla smartwatcha. Wśród nich pojawią się takie, których do tej pory próżno było szukać gdziekolwiek indziej. Tym samym Honor sprawił, że ich ostatni smartwatch stał się właśnie bardziej interesujący.

Nowe tryby w Honor Magic Watch 2

W momencie swojej premiery smartwatch od Honora miał na pokładzie zaledwie 15 trybów sportowych. Pojawiły się tam najważniejsze, jak chociażby bieganie czy jazda na rowerze. Teraz ta lista będzie znacznie bardziej rozbudowana, bo na zegarku łącznie znajdzie się 100 trybów sportowych. Te mają oczywiście pomagać w utrzymaniu kondycji i sprawić, że nasze postępy będą lepiej monitorowane. Wszystko w zależności do tego, co aktualnie będzie się robiło.

Nowe tryby w Honor Magic Watch 2 pojawią się wraz z aktualizacją aplikacji Huawei Health App. Ta sprawia, że zegarek można sparować ze smartfonem oraz zapisywać w niej swoje wyniki. Warto tutaj dodać, że aktualizacja ma być dostępna tylko dla urządzeń z Androidem, korzystających z aplikacji producenta. Honor nie wymienił wszystkich nowych trybów sportowych, które mają pojawić się na zegarku. W poście umieszczonym na Twitterze widać, że pojawi się jazda na skuterze wodnym, kajakarstwo, surfing czy wioślarstwo.

Zobacz też: Petal – nowy sposób wyszukiwania w HMS

Zegarek Honora charakteryzuje się długim czasem pracy na jednym ładowaniu (nawet do 14 dni) oraz wodoodpornością do 5 ATM. Do tego można z jego wykorzystaniem przeprowadzać rozmowy telefoniczne czy odczytywać powiadomienia przychodzące na telefon. Smartwatch ma wyświetlacz o średnicy 1,2 cala lub 1,4 cala (w zależności od rozmiaru koperty). Na pokładzie znajdziemy procesor Kirin A1 oraz 4 GB wbudowanej pamięci na dane. Można ją wykorzystać m.in. do przechowywania utworów muzycznych.

Źródło: Honor

Sprawdź najnowsze wpisy