ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus Nord lista krajów

Nadchodzi zabójca… średniaków – OnePlus Nord oficjalnie zapowiedziany

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Plotki o średniaku od OnePlus krążą już od dawna. Smartfon ten pierwotnie nazywał się OnePlus 8 Lite, a następnie został nazwany OnePlus Z, jest teraz określany jako OnePlus Nord. Oczywiście nie ma gwarancji, że taka będzie jego ostateczna nazwa. Plakat promujący nowe urządzenie trafił właśnie na Twittera. Umieścił go tam nie kto inny jak współzałożyciel OnePlusa, czyli Pete Lau. 

OnePlus Nord – zabójca średniaków?

Jak można przeczytać w tweecie, jego autor zapytał:

Kto jest gotowy na coś nowego w OnePlusie?

Co więcej, kolejny z założycieli marki, czyli Carl Pei w swoim poście dodał:

Nadszedł czas, aby znów zakołysać łodzią. 

Oba tweety używają hashtagu NewBeginnings, który wskazuje nowy kierunek dla firmy. Co więcej, tweet Lau zawiera logo OnePlus, jednak o odwróconej kolorystyce. To również może jasno sugerować całkowitą zmianę obranego kursu przez markę. Nie wiadomo jednak, na ile takie podejście ma budować zainteresowanie przed premierą nowego urządzenia, a na ile jest to wytyczanie filozofii firmy na nowo. 

Zobacz też: Zwiastun Crash Bandicoot 4 It’s About Time – zabawa z czasem na całego

Oczekuje się, że OnePlus Nord będzie wyposażony w procesor Snapdragon 765 5G, do 8 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci masowej. Przecieki donoszą również, że będzie miał 6,4-calowy wyświetlacz OLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz, poczwórny aparat i obsługę Warp Charge 30 W. Trudno to więc nazwać nową jakością w świecie średniaków. Wszystko jednak zależy od wyceny tego urządzenia. To ten aspekt zadecyduje, czy OnePlus Nord będzie kolejnym na rynku, czy też istnym zabójcą średniaków.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy