hearthstone

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Blizcon obfitował w wiele wydarzeń związanych m.in. z premierą dodatku do World of
Warcraft. Fani Hearthstone’a też nie mogą czuć się zawiedzeni, bo Blizzard zapowiedział dodatek do gry zawierający 120 całkiem nowych kart. Seria będzie się nazwać Gobliny kontra Gnomy i ma się pojawić w gorącym grudniowym okresie. Dlaczego gorącym? Otóż pod koniec grudnia dostaniemy wreszcie możliwość grania w Hearthstone’a na naszym tablecie z Androidem.

 

Tylko miesiąc dzieli nas od przeniesienia zabawy z domowego zacisza w plener. Co ciekawe, wersja na smartfony pojawi się już w styczniu i będzie zawierała specjalnie przygotowany interfejs umożliwiający grę za pomocą jednej ręki. Są wśród Was fani tego tytułu? Cieszycie się z tej wiadomości?

0002O4FX8PU41S0I-C116-F4 (1)

Źródło: androidauthority.com
Dawid Przewoźnik