Hearthstone na Androida już za miesiąc!

Gry

hearthstone

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Blizcon obfitował w wiele wydarzeń związanych m.in. z premierą dodatku do World of
Warcraft. Fani Hearthstone’a też nie mogą czuć się zawiedzeni, bo Blizzard zapowiedział dodatek do gry zawierający 120 całkiem nowych kart. Seria będzie się nazwać Gobliny kontra Gnomy i ma się pojawić w gorącym grudniowym okresie. Dlaczego gorącym? Otóż pod koniec grudnia dostaniemy wreszcie możliwość grania w Hearthstone’a na naszym tablecie z Androidem.

 

Tylko miesiąc dzieli nas od przeniesienia zabawy z domowego zacisza w plener. Co ciekawe, wersja na smartfony pojawi się już w styczniu i będzie zawierała specjalnie przygotowany interfejs umożliwiający grę za pomocą jednej ręki. Są wśród Was fani tego tytułu? Cieszycie się z tej wiadomości?

0002O4FX8PU41S0I-C116-F4 (1)

Źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x