Wyczekiwana Motorola Razr zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku, a więc od jej premiery minęło już kilka ładnych miesięcy. Od dłuższego czasu docierają do nas plotki o Motoroli Razr 2, która według dotychczasowych doniesień miała zadebiutować pod koniec roku. Najnowsze informacje wskazują jednak, że smartfon trafi do sprzedaży znacznie później, czyli dopiero w przyszłym roku.

Premiera Motoroli Razr 2 przesunięta w czasie – to jedna z możliwości

motorola razr pudelko wytrzymalosc

Motorola Razr 2 zapowiada się niezwykle ciekawie. W stosunku do poprzednika smartfon ma zostać wyposażony m.in. w znacznie większy ekran, pojemniejszą baterię, a także zauważalnie wydajniejszy procesor z obsługą 5G – Snapdragona 765G. Dotychczasowe przecieki głosiły, że sprzęt może zadebiutować już we wrześniu. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że Motorola Razr 2 trafi do sklepów dopiero w przyszłym roku. Stoi za nimi Ross Young, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje. Mężczyzna podaje, że powodem rzekomego przesunięcia sklepowej premiery jest nic innego, jak pandemia koronawirusa, która zdążyła pokrzyżować plany Motoroli.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Jeden program, by rządzić nimi wszystkimi – poznaj prosty sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w internecie

Niewykluczone jednak, że Motorola Razr 2 zostanie zaprezentowana jeszcze w tym roku, ale do sklepów trafi dopiero w przyszłym. Pod koniec należy wspomnieć, że mimo iż dzisiejsze doniesienia są jak najbardziej wiarygodne, mimo wszystko nie można ich brać za pewnik. Dopóki w temacie premiery Razr 2 nie wypowie się sama Motorola, wszystkie informacje pozostają tylko niepotwierdzonymi plotkami.

Źródło: Gizmochina
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.