Wyczekiwana Motorola Razr zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku, a więc od jej premiery minęło już kilka ładnych miesięcy. Od dłuższego czasu docierają do nas plotki o Motoroli Razr 2, która według dotychczasowych doniesień miała zadebiutować pod koniec roku. Najnowsze informacje wskazują jednak, że smartfon trafi do sprzedaży znacznie później, czyli dopiero w przyszłym roku.

Premiera Motoroli Razr 2 przesunięta w czasie – to jedna z możliwości

motorola razr pudelko wytrzymalosc

Motorola Razr 2 zapowiada się niezwykle ciekawie. W stosunku do poprzednika smartfon ma zostać wyposażony m.in. w znacznie większy ekran, pojemniejszą baterię, a także zauważalnie wydajniejszy procesor z obsługą 5G – Snapdragona 765G. Dotychczasowe przecieki głosiły, że sprzęt może zadebiutować już we wrześniu. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że Motorola Razr 2 trafi do sklepów dopiero w przyszłym roku. Stoi za nimi Ross Young, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje. Mężczyzna podaje, że powodem rzekomego przesunięcia sklepowej premiery jest nic innego, jak pandemia koronawirusa, która zdążyła pokrzyżować plany Motoroli.

Zobacz także: Jeden program, by rządzić nimi wszystkimi – poznaj prosty sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w internecie

Niewykluczone jednak, że Motorola Razr 2 zostanie zaprezentowana jeszcze w tym roku, ale do sklepów trafi dopiero w przyszłym. Pod koniec należy wspomnieć, że mimo iż dzisiejsze doniesienia są jak najbardziej wiarygodne, mimo wszystko nie można ich brać za pewnik. Dopóki w temacie premiery Razr 2 nie wypowie się sama Motorola, wszystkie informacje pozostają tylko niepotwierdzonymi plotkami.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.