ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Redmi 8A Pro

Seria Redmi 8 od Xiaomi jest hitem – firma pochwaliła się fenomenalnymi wynikami sprzedaży

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Xiaomi to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio wiele najróżniejszych produktów. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się jednak smartfony, cenione głównie za świetny stosunek jakości do ceny. Dziś firma pochwaliła się wynikami sprzedaży serii Redmi 8, w której skład wchodzą takie urządzenia jak Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 8A Dual i Redmi 8A Pro. Xiaomi ma co świętować, bo liczba robi kolosalne wrażenie.

Wyniki sprzedaży serii Redmi 8 od Xiaomi – firma może otwierać szampana

Redmi 8 wyniki sprzedaży

Xiaomi pochwaliło się dziś wynikami sprzedaży swojej serii Redmi 8. Jak się okazało, smartfony cieszą się ogromną popularnością, bo w ciągu niecałego roku firmie udało się sprzedać ponad 19 milionów egzemplarzy na całym świecie. Pierwszym urządzeniem z rodziny Redmi 8 był Redmi 8A, który trafił na rynek we wrześniu ubiegłego roku. To budżetowiec z krwi i kości oferowany w bardzo dobrej cenie, który od razu zyskał sympatię fanów mobilnych technologii.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartwatch Huawei Watch GT 2e, słuchawki z mikrofonem Razer Kraken X, laptop HP Pavilion Gaming i więcej w świetnych cenach!

Później do sprzedaży trafił nieco mocniejszy Redmi 8, a na początku bieżącego roku w sklepach pojawiły się modele Redmi 8A Dual i Redmi 8A Pro. Warto zaznaczyć, że już jakiś czas temu Xiaomi zaprezentowało rodzinę Redmi 9, mającą za zadanie zastąpić opisywaną generację. Smartfony zostały przyjęte bardzo ciepło, ale czas pokaże, czy uda im się dorównać poprzednikom lub nawet przebić ich sukces. Mamy tu jakichś posiadaczy urządzeń z serii Redmi 8? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy