Wygląd Galaxy Watch 3 zdążyliśmy już poznać, zanim zegarek został oficjalnie zaprezentowany. Ostatnio pierwsze fotografie urządzenia wyciekły do sieci, a teraz możemy spojrzeć na kolejne. Tym razem na takie, gdzie sprzęt jest włączony, więc widać trochę z tego, co czekać będzie na użytkowników.

Wygląd Galaxy Watch 3

Wygląd Galaxy Watch 3
Wygląd Galaxy Watch 3

Same zdjęcia nowego smartwatcha nie są idealne, a raczej wiele im brakuje do tego, by dużo z nich się dowiedzieć. Cóż, takie są uroki „przecieków”, ale przynajmniej możemy dowiedzieć się czegoś o urządzeniach jeszcze przed ich premierą. Tutaj dokładniej widać to, że zostały przeprojektowane przyciski na kopercie. Teraz całość o wiele bardziej przypomina klasyczny zegarek, a nie ten sportowy. Wprawdzie to nie to samo, co w przypadku Galaxy Watch Active 2, gdzie mieliśmy już wyjątkowo sportowy wygląd. Pierwsza generacja Galaxy Watch stała gdzieś pośrodku, a kolejnej wyraźnie będzie bliżej do klasyki.

Wygląd Galaxy Watch 3 nie będzie jednak zbytnio odstawał od tego, co już znają klienci Samsunga. Cieszyć może to, że tym razem producent nie zdecydował się na skorzystanie z cyfrowego pierścienia, a postawił na jego mechaniczny odpowiednik. Widać także, że lekko zmienione są niektóre ikony widoczne na wyświetlaczu. Sprzęt prawdopodobnie będzie więc działał na nowej wersji systemu Tizen. Można też liczyć na NFC, ale jeżeli to będzie połączone z Samsung Pay, w Polsce niewiele to da. Dalej nie wiadomo także, czy funkcja pomiaru ciśnienia krwi oraz EKG zostawię wprowadzona we wszystkich krajach, gdzie smartwatch się pojawi.

Zobacz też: Sprzęty Samsunga nie działają – lepiej uważać

Premiera Samsung Galaxy Watch 3 coraz bliżej, choć firma dalej nie powiedziała, kiedy dokładnie sprzęt zostanie zaprezentowany. Jedna z teorii mówi, że nastąpi to jeszcze przed pokazem Galaxy Note 20, czyli jakoś w lipcu. Jeżeli tak się nie stanie, to najprawdopodobniej na zegarek trzeba będzie poczekać do sierpniowego wydarzenia. Co nie zmienia tego, że premiera już niedługo.

Źródło: The Verge / TechTalkTV

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.