ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Oppo Enco W31

Słuchawki bezprzewodowe Oppo Enco Free i Enco W31 dostępne w świetnej promocji

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Słuchawki bezprzewodowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Na tyle dużym, że z powodzeniem wypychają z rynku sprzęty z tradycyjnym kabelkiem. Dla osób, które szukają aktualnie ciekawych słuchawek bluetooth w dobrej cenie, mam świetną wiadomość – lubiane modele Oppo Enco Free i Enco W31 są obecnie dostępne w ciekawej promocji.

Słuchawki bezprzewodowe Oppo w promocji – modele Enco Free i Enco W31 dostępne w dobrych cenach

Oppo Enco Free

Zarówno Enco Free, jak i Enco W31, to fenomenalne słuchawki bezprzewodowe od Oppo. Oba modele charakteryzują się świetnej jakości dźwiękiem, wygodą noszenia, a także stosunkowo długim czasem pracy z wykorzystaniem dołączanego do zestawu etui ładującego. Ponadto model Enco Free może się pochwalić normą IPX4, która wskazuje, że słuchawki nie boją się wody ani wilgoci. Enco W31 z kolei wyróżnia certyfikat IP54, informujący o ich odporności na wodę, wilgoć oraz kurz.

Zobacz także: Poznajcie nową wyszukiwarkę internetową bez reklam od… byłego szefa reklamy w firmie Google

Regularna cena Oppo Enco Free wynosi 599 zł, a Oppo W31 – 399 zł. Dziś jednak oba modele można kupić w bardzo dobrych cenach wynoszących kolejno 399 zł i 299 zł. Zakupu można dokonać na Allegro:

Powyższe ceny obowiązują do 12 lipca. Skusicie się na któryś model? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy