android 5.0 lollipop material design tapeta 1231232

 

Personalizacja Androida to jedna z największych zalet tego mobilnego systemu na tle konkurencji. Jesteśmy w stanie zmienić praktycznie wszystko dzięki otwartości oprogramowania Google. Jednak nie zapominajmy o najprostszych rzeczach jaką jest tapeta, a to podobno tę znaleźć najwłaściwszą jest najciężej.

 

W takim razie chcemy ułatwić Wam poszukiwania dostarczając 141 grafik służących jako urozmaicenie pulpitu w Waszym smartfonie czy też tablecie. Są to nie byle jakie tapety, gdyż wykonane w stylu Material Design, czyli po prostu wyjęte ze środka Androida 5.0 Lollipop. Ich wygląd możecie podziwiać klikając następujący link: Klik!

 

android 5.0 lollipop material design tapeta

 

Z kolei jeżeli jesteście zainteresowani stworzeniem powyższego wyglądu na swoim smartfonie, który nie posiada jeszcze systemu Android 5.0 Lollipop to wystarczy, że zainstalujecie następujące programy:

 

  • NOVA Launcher Prime
  • Wanam Xposed Framework
  • Timely Clock Widget

 

Zainteresowani? W takim razie oto link do pobrania 141 tapet pochodzących z „Lizaka”: Klik!

 

W komentarzu możecie pochwalić się swoim wyglądem pulpitu – niekoniecznie związanym z Material Design.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.