Hasłem zostań testerem gamingowych laptopów Lenovo Legion firma zachęca do udziału w zorganizowanym właśnie konkursie. Zwycięzcy wezmą udział w testach laptopów serii Legion – Y740 lub Y540. Otrzymają także nagrody rzeczowe o wartości 800 zł.

Zostań testerem laptopów Lenovo Legion – jak się zgłosić i co można wygrać?

zostań testerem lenovo legion

Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba zarejestrować się na stronie Lenovo ze specjalnym quizem. Quiz trzeba oczywiście rozwiązać, zawiera on 20 pytań zamkniętych. Po rozwiązaniu quizu uczestników konkursu czeka jeszcze jedno zadanie – sporządzenie notatki dziennikarskiej na pytanie otwarte.

Nagroda główna w konkursie to możliwość testowania przez 21 dni laptopa Lenovo Legion Y740 lub Y540. Zwycięzcy będą mogli przygotować recenzję testowanego przez siebie sprzętu w dowolnej formie. Ich prace zostaną umieszczone w mediach społecznościowych Lenovo. Drugą część nagrody głównej stanowi zestaw o wartości 800 zł. Składają się na niego myszka M500, słuchawki H300, podkładka pod myszkę, bluza oraz koszulka. Lenovo przewiduje też 20 nagród pocieszenia dla tych, którym nie uda się zostać testerami. Nagrodami pocieszenia są zestawy o wartości 350 zł. W ich skład wchodzą torba, bluza i koszulka. Konkurs trwa do 10 lipca 2020 do godziny 23:59. Komisja konkursowa wybierze trzech zwycięzców, którzy otrzymają nagrodę główną. W ciągu 10 dni roboczych od zakończenia konkursu poznamy listę nagrodzonych osób.

Czytaj także: Wsteczna kompatybilność w Cyberpunk 2077 – kupić grę czy czekać na next-gena?

Serię Legion tworzą urządzenia Lenovo, które powinny poradzić sobie nawet z wymagającymi grami. Jak zapewnia producent, model Y740 daje możliwość grania w najnowsze produkcje w rozdzielczości 4K oraz udostępniania zrzutów ekranu w HDR. Zaletami modelu Y540 są z kolei zoptymalizowany system chłodzenia i pełnowymiarowa klawiatura z białym podświetleniem.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.