Netflix na pół roku za darmo to nowa promocja od Play, która ma zachęcać do tego, by skorzystać z ich Play Now TV Box. Jeżeli ktoś właśnie rozważał skorzystanie z oferty Play, warto, żeby zapoznał się z tą promocją, bo pół roku „darmowego” Netflixa to zawsze dobra wiadomość. Jakie są warunki i ile trzeba faktycznie zapłacić?

Netflix na pół roku z Play Now TV Box

Netflix na pół roku z Play Now TV Box
Netflix na pół roku z Play Now TV Box

Żeby otrzymać dostęp do Netflix na pół roku z Play Now TV Box, trzeba zdecydować się na to do 31 lipca. Sam dostęp do platformy VOD będzie można jednak uzyskać aż do końca sierpnia. Play oferuje tutaj dostęp do planu Standardowego, czyli treści w jakości HD i z możliwością oglądania na dwóch urządzeniach. Po pół roku ma następować przedłużenie, które będzie doliczane do rachunku. Oczywiście można w dowolnej chwili zrezygnować lub zmienić plan na inny. Całość ma kosztować 20 złotych miesięcznie przy planie na 2 lata. Jednak, żeby wyszło te 20 złotych, trzeba zgodzić się na fakturę przesyłaną drogą elektroniczną, co chyba nie jest obecnie problemem, a raczej wygodą. Trzeba też niestety zaznaczyć zgody marketingowe, które dają zniżkę na cały abonament.

Oprócz dostępu do Netflix na pół roku Play Now TV Box przychodzi z podstawowym zestawem kanałów. Wśród nich znajdują się m.in. National Geographic, FOX, Disney Channel czy Comedy Central. Do tego dochodzi teraz jeszcze pakiet NEWS, czyli najważniejsze programy informacyjne, a pośród nich TVN24, TVN24 BiS, BBC World News czy Euro News. Play oferuje także darmowy dostęp na trzy miesiące do Eleven Sports 4K.

Zobacz też: Huawei Enjoy 20 Pro zaprezentowany – co oferuje?

W skład oferty wchodzi naturalnie sam Box, który działa na systemie Android TV. Użytkownicy będą mieli więc możliwość skorzystania z aplikacji, które znajdą w sklepie Google Play Store. Pilot ma mieć także możliwość obsługi poleceń głosowych. Obecnie na Netflix można obejrzeć m.in. serial „W głębi lasu”. Jednak na platformie znajduje się całkiem sporo innych tytułów, które warto znać.

Źródło: Play Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.