Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepsza gra to taka, którą dostajemy za darmo. Każdy przyzwyczaił się do rozdawnictwa od Epic Games Store, jednak dodanie darmowych gier na innych platformach również się zdarza. Tym razem ucieszą się posiadacze Xbox 360 oraz Xbox One, którzy do swoich kont mogą dodać Injustice: Gods Among Us, czyli bijatyki wydanej oryginalnie w 2013 roku.

Injustice: Gods Among Us udostępnione za darmo dla posiadaczy Xbox 360 i Xbox One

Injustice Gods Among Us darmo

Mimo że Injustice: Gods Among Us jest grą oryginalnie wydaną na konsole poprzedniej generacji, to dzięki udostępnieniu jest we wstecznej kompatybilności istnieje możliwość zagrania na konsolach Xbox One. Jeśli nie mieliście jeszcze styczności z żadną częścią serii Injustice to spieszymy z wytlumaczeniem. Została ona stworzona przez studio NetherRealm Studios, odpowiedzialne również za najnowsze części Mortal Kombat. Tytuł jest niezwykłą okazją, pozwalającą graczom na wcielenie się w ulubionych bohaterów oraz antybohaterów znanych z komiksów ze stajni DC. Więc jeśli kiedyś zastanawialiście się, jak potoczyłby się pojedynek pomiędzy Supermanem a Jokerem lub Harley Quinn, to Injustice: Gods Among Us daje ku temu możliwość. Podobnie jak w serii Mortal Kombat, tak i tutaj wszystkie postacie mają szereg unikalnych ciosów i zdolności.

Zobacz też: Gry studia Square Enix wracają do GeForce Now. Usługa streamingowa NVIDII uratowana?

Wydaje się, że bijatyki stają się specjalnością studia NetherRealm Studios. Ich ostatnie tytuły z serii Injustice oraz Mortal Kombat były bardzo dobrze oceniane przez graczy, oraz recenzentów. Niedawno dodana na stronie WB Games oferta potwierdza, że studio planuje stworzyć bijatykę na konsole nowej generacji. Poszukiwany jest inżynier oprogramowania, który zajmować się będzie kwestiami graficznymi. Do jego głównych zadań należeć będzie między innymi określenie wizji graficznej dla Mortal Kombat i Injustice na Xbox Series X oraz PlayStation 5. Którą z tych marek możemy spodziewać się jako pierwszą na konsolach nowej generacji? Logika podpowiada, że chodzi o Injustice, bowiem ostatnia część tej serii miała swoją premierę w 2017 roku. Być może jest to jednak gra z zupełnie innej serii?

Aktualizacja:

Jak podał brytyjski oddział WB Games na swoim Twitterze, Injustice: Gods Among Us jest do odebrania za darmo również na PlayStation 4 oraz PC.

Źródło: Marketplace Xbox

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.