[Wideo] Android 5.0 Lollipop dla G3 trafia do Sieci – przyszła kolej i na LG

Łukasz Pająk Newsy 2014-11-09

lg g3 oficjalnie

 

Od kilku tygodni prezentujemy Wam coraz to nowsze wydania najnowszego Androida 5.0 Lollipop na kolejnych to koreańskich urządzeniach. Oczywiście mowa o dwóch flagowych modelach Samsunga w postaci Galaxy S5 i Galaxy S4, które z pewnością dostaną odpowiednią aktualizację. Teraz przyszła pora na kolejnego Koreańczyka, ale już z innej stajni.

 

Kolejnym flagowym smartfonem z azjatyckiego państwa, który z pewnością otrzyma Androida 5.0 Lollipop jest LG G3. Tym razem do Sieci przedostał się nie tylko film, który prezentuje działanie „Lizaka” na flagowym koreańskim urządzeniu, ale także samo oprogramowanie. Jednak o nim za chwilę, teraz zapraszam Was do obejrzenia samego filmu:

 

 

Jak widać, wielkich rewelacji nie ma, ale można to łatwo i bardzo szybko wyjaśnić. Jest to bardzo wczesna wersja Androida 5.0 Lollipop dla G3 i sami użytkownicy twierdzą, że nie jest zbyt stabilne, a tym bardziej szybkie. Jednak jeśli jeszcze Was to nie zniechęciło do sprawdzenia „Lizaka” na swoim LG to muszę dodać, że oprogramowanie, które krąży w Sieci dotyczy jedynie wersji F400S, która u nas w Polsce nie jest popularna, a wręcz niedostępna.

 

Mimo wszystko, oto link do tematu na XDA-Developers, gdzie znajdziecie wszystkie informacje: Klik!

 

Film jednak zaprezentował jaka jest wizja LG na Material Design. W takim razie wygrywa Samsung czy właśnie producent G3?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x