ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola Moto G7 Play

Motorola Moto G7 Play już z aktualizacją do Androida 10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Mimo że oficjalny Android 11 jest tuż za rogiem, Android 10 to wciąż gorący temat. Najnowsza obecnie stabilna wersja Zielonego Robocika miała swoją premierę na początku października ubiegłego roku, ale niestety wciąż stosunkowo niewiele smartfonów doczekało się odpowiedniej aktualizacji. Dziś najnowsza wersja oprogramowania zawitała do niektórych użytkowników lubianej Motoroli Moto G7 Play.

Android 10 trafia na Motorolę Moto G7 Play

Moto G7 Play

Motorola Moto G7 Play to naprawdę ciekawy budżetowy smartfon, w którego wnętrzu znajduje się m.in. procesor Snapdragon 632, 2 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej. Sprzęt trafił na rynek z Androidem 9 Pie na pokładzie, ale na szczęście właśnie załapał się na aktualizację do Androida 10. Niestety na chwilę obecną uaktualnienie jest dostępne jedynie w Brazylii, jednak zapewne już wkrótce zostanie udostępnione mieszkańcom innych zakątków świata.

Zobacz także: Porzuć Google Chrome i zacznij używać Firefoxa – zobacz, dlaczego warto

Opisywana aktualizacja została oznaczona numerem QPY30.52-22 i przynosi całkiem sporo zmian oraz nowości. Wśród nich należy wymienić m.in. nowe gesty i ustawienia prywatności, systemowy tryb ciemny, a także poprawki błędów i zabezpieczeń. Aktualnie nie wiadomo dokładnie, kiedy uaktualnienie zawita do polskich użytkowników Motoroli Moto G7 Play, ale zapewne już niedługo. Jeśli nie możecie się już doczekać Androida 10, to nie pozostaje wam nic innego, jak cierpliwie czekać i regularnie sprawdzać w ustawieniach, czy nowa wersja oprogramowania nie jest już dostępna do pobrania.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy