T-Mobile ma prezent dla swoich klientów: są to darmowe minuty, które można także wymienić na SMS-y. Wszystko w ramach akcji Happy Fridays, polegającej na cotygodniowym przyznaniu przez T-Mobile klientom operatora jakiegoś bonusu (wcześniej były to m.in. dodatkowe GB internetu lub vouchery rabatowe na smartfony).

Darmowe minuty lub SMS-y – jak odebrać prezent od T-Mobile?

t-mobile prezent darmowe minuty sms-y

Promocyjna oferta od T-Mobile jest dostępna dla klientów abonamentowych, ale nie tylko. Na takich samych zasadach skorzystają ci, którzy mają oferty MIX lub na kartę. Bonus można aktywować od jutra (19 czerwca) do niedzieli (21 czerwca). Ważność przyznanych minut na rozmowy lub SMS-ów to 30 dni.

Jak aktywować bonus? Do wyboru są dwie metody. Pierwsza polega na odbiorze prezentu w aplikacji Mój T-Mobile. Jeśli z jakichś względów nie posiadamy tej aplikacji, możemy aktywować bonus za pomocą wiadomości SMS. Wystarczy wysłać SMS-a o treści HF pod numer 80800. Operator przyzna bezpłatne 60 minut lub SMS-y do krajów Unii Europejskiej w ciągu 72 godzin od aktywacji usługi. Dzięki bonusowi użytkownicy mogą pozostać w stałym kontakcie z przyjaciółmi i rodziną z państw członkowskich Unii Europejskiej, dzwoniąc lub SMS-ując do nich z Polski – informuje T-Mobile.

Czytaj także: [Promocje dnia] AKG K845 BT, Lenovo IdeaPad S540 14″, LG 49SM8600 i więcej super okazji!

T-Mobile zachęca do dzielenia się z bliskimi ważnymi jak i codziennymi momentami z życia. Umożliwia to prezent w ramach akcji Happy Fridays, a całość wpisuje się w hasło operator – Life is for sharing. Szczegóły na temat akcji Happy Fridays, poszczególnych bonusów oraz sposobu instalacji aplikacji Mój T-Mobile można znaleźć na stronie operatora.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.