office 365 android

 

Tablety już najprawdopodobniej na dobre wyparły z rynku małe laptopy czyli netbooki. To oznacza, że wszelkie zadania typu przeglądanie stron internetowych można wykonywać równie dobrze na obu urządzeniach. Jednak czy aby na pewno? Microsoft twierdzi, że tak – tablety są równie dobre, co małe notebooki.

 

W takim razie co z obsługą dokumentów czy też arkuszy kalkulacyjnych. Czy aby na pewno notebooki nie są do tego celu lepszym rozwiązaniem? Microsoft nie ma co do tego wątpliwości poszerzając dostępność swojego mobilnego pakietu biurowego Office na kolejny system, a więc Android. Dotychczas dostępny tylko na iOS, teraz trafia na „Robocika”, a dokładniej rzecz biorąc tablety z oprogramowaniem Google. Jest to wersja testowa i Microsoft pragnie dać użytkownikom możliwość sprawdzenia za darmo swojego produktu. Jednak jest kilka warunków, oto one:

 

  • musimy posiadać tablet działający pod kontrolą KitKata (Lollipop odpada!);
  • rozmiar przekątnej wyświetlacza musi mieścić się w granicy od 7 do 10,1 cali;
  • nie możemy aktualizować systemu.

 

Także jeżeli nie jest Wam spieszno z aktualizacją Androida to z wystarczy, że zgłosicie się do testów za pomocą prostego formularza: Klik!

 

Zainteresowani zestawem biurowym od Microsoftu? Czy jednak przyzwyczailiście się już do konkurencyjnych, dłużej znanych rozwiązań?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.