Pożegnajmy Nexusa 5 – Google zmusza do kupna Nexusa 6!

Newsy

Nexus 6 vs Nexus 5

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niedawno mieliśmy okazję poznać Nexusa 6 oficjalnie, a więc smartfon z jednej strony bardzo interesujący, ale z drugiej odrzucający. Wiele osób zarzuca Google, że przesadziło z wielkością i tym samym 6-calowe urządzenie może nie zdobyć ogromnej popularności. Jednak ta sama grupa osób pocieszała się, że wciąż jest Nexus 5, któremu nic nie brakuje.

 

Niestety, stało się. Google oficjalnie zapowiedziało, że kończy produkcję swojego zeszłorocznego, lubianego smartfonu. Tym samym w sklepie Play Nexus 5 jest już oznaczony jako wyprzedany. Czemu tak się stało? Otóż gigant z Mountain View chce, żeby to Nexus 6 lepiej się sprzedawał, a pamiętajmy, że pierwsza fala tego modelu wyprzedała się w pół godziny! Teraz, według potwierdzonych informacji, po kolejnych tego typu wyprzedażach, raz w tygodniu w sklepie będzie pojawiać się kolejna partia flagowego smartfonu Google. Jednak pamiętajmy, że jest on wciąż w przedsprzedaży, a skoro Nexus 5 został już spisany na straty to firma zapewne postanowi rozpocząć wysyłkę Nexusów 6.

 

Czy jest to dobre rozwiązanie? Nie sądzę, Google mogło pozwolić dać alternatywę dla 6-calowego Nexusa jego mniejszym i starszym bratem produkcji LG, ale jak widać tak nie będzie. Czy taki obrót spraw jest w stanie przekonać Was do Nexusa 6?

 

 

źródło: kitguru.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x