Edge+ to najnowszy i zarazem pierwszy od lat flagowiec Motoroli, który ujrzał światło dzienne stosunkowo niedawno. Urządzenie zostało przyjęte bardzo dobrze, ale niestety teraz wyszło na jaw, że wiele egzemplarzy boryka się z paskudnym problemem z ekranem. Dotknięci usterką użytkownicy nie kryją niezadowolenia.

Problem z ekranem Motoroli Edge+ brzmi niezwykle znajomo – wiele smartfonów się z nim borykało

Motorola Edge+ problem z ekranem

Wielu użytkowników Motoroli Edge+, czyli flagowego smartfona, który został wyceniony na prawie 5500 zł, narzeka na problem z ekranem. Zdjęcia usterki są widoczne powyżej. Można na nich zauważyć zieloną poświatę i fioletowe plamy, które bez dwóch zdań nie powinny mieć miejsca w żadnym smartfonie, a tym bardziej tak drogim.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon iPhone SE 2020, smartfon Huawei Nova 3, słuchawki z mikrofonem HyperX Cloud II i więcej w fenomenalnych cenach!

Według niektórych użytkowników fioletowe plamy pojawiają się na krawędziach wyświetlacza Motoroli Edge+ po stosunkowo długim użytkowaniu smartfona. Z czasem problem znika, ale tylko tymczasowo, by później powrócić przy kolejnej dłuższej sesji. Znacznie bardziej irytująca jest jeszcze zielona poświata, która potrafi niekiedy skutecznie uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Motorola jest już świadoma problemu i rzekomo pracuje nad aktualizacją, która ma go wyeliminować. Administrator forum producenta odradza użytkownikom oddawanie flagowca na gwarancję, bo najprawdopodobniej wszystko jest wynikiem wadliwego oprogramowania. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy ukaże się odpowiednia poprawka.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.