Cena LG Velvet w Europie została podana już we Włoszech i jak można było przypuszczać, tanio nie jest. Nie jest jednak tak źle, bo sam smartfon doczekał się wielu gratisów, które dostanie się w momencie zakupu. Co więcej, są one naprawdę sporo warte, więc sam zakup nowego telefonu może być faktycznie opłacalny. Miejmy nadzieję, że w Polce LG postąpi podobnie, kiedy zdecyduje się poinformować o debiucie urządzenia w naszym kraju.

Cena LG Velvet w Europie

Cena LG Velvet w Europie
Fot. LG Velvet

Wiemy o tym, że już niebawem nowy smartfon od LG pojawi się w Polsce, ale jego cena jest tajemnicą. Jednak cena LG Velvet w Europie, a konkretniej we Włoszech, już tajemnicą nie jest. Tam smartfona kupimy za 649,90 euro, czyli około 2877 złotych. Jeżeli w Polsce cena będzie na podobnym poziomie, czyli nie przekroczy 3 tysięcy złotych, sprzęt może cieszyć się sporym powodzeniem. Szczególnie że we Włoszech do zamówień dodawane jest sporo gratisów i to nie byle jakich.

Klienci mogą liczyć bowiem na dodatkowy ekran LG Dual Screen, słuchawki LG Tone Free oraz futerał na smartfona. Co ciekawe, wartość tych produktów to około 400 euro, czyli 60% ceny samego telefonu. To oczywiście oferta ograniczona czasowo, ale trzeba przyznać, że wyjątkowo atrakcyjna. Samo urządzenie można już tam zamawiać, a opisane gratisy obowiązują w przedsprzedaży do 30 czerwca. Od 1 do 30 lipca, klienci we Włoszech będą mogli zamawiać sprzęt ze słuchawkami LG Tone oraz osłonką na telefon.

Zobacz też: Google Tangi to coś, czego prawie nikt nie zna, a szkoda

Specyfikacja LG Velvet

  • Wyświetlacz: OLED, przekątna 6,8 cala (rozdzielczość: 2460×1080 pikseli) proporcje: 20.5:9
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 765
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Pamięć Flash: 128 GB (UFS 2.1)
  • Aparat front: 16 Mpix
  • Aparaty tył: 48 Mpix, 8 Mpix (Ultraszerokokątny), 5 Mpix (Czujnik głębi)
  • Akumulator: 4300 mAh ze wsparciem dla szybkiego bezprzewodowego ładowania
  • System: Android 10 z nakładką LG

Źródło: LG

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.