Awaria T-Mobile dotknęła wczoraj sporą część Stanów Zjednoczonych, a dziś także i Polskę. Od około 11 rano, duża część użytkowników sieci ma problemy z połączeniem się z Internetem przez LTE, a część nawet z wysyłaniem SMS-ów czy wykonywaniem połączeń. Mapa naszego kraju na stronie, gdzie monitorowane są takie zgłoszenia, wygląda tak, jakby dostała wysypki.

Awaria T-Mobile w Polsce

Dzisiejsza awaria T-Mobile, czy jakiegokolwiek innego operatora, nie jest niczym przyjemnym. Nie jest też niczym nadzwyczajnym, bo takie rzeczy po prostu się czasem zdarzają. Jednak w tym przypadku mówimy o całkiem sporej ilości problemów, które pojawiły się na terenie całego kraju. Wczoraj na terenie Stanów Zjednoczonych doszło do podobnego incydentu, który sprawił, że korzystający z sieci T-Mobile w ogóle nie mogli wykonywać połączeń telefonicznych. Do tego dochodziły jeszcze problemy z dostępem do Internetu.

Awaria T-Mobile
Awaria T-Mobile

W USA sytuacja wraca powoli do normy, ale klienci T-Mobile nie mają tam jeszcze dostępu do wszystkich usług. Przynajmniej nie wszyscy, ale to ma zmienić się w ciągu najbliższych kilku godzin. Jak to wygląda w Polsce? Cóż, na stronie T-Mobile na Facebooku w momencie pisania tego wpisu, nie było żadnej informacji o awarii. Na Twitterze tak samo, ale pod nowym wpisem o promocji, pojawiają się już komentarze, które potwierdzają, że awaria T-Mobile to nie jednostkowe problemy w niektórych miastach. Problemy pojawiają się w całej Polsce.

Zobacz też: Prawo jazdy w mObywatel? Są szanse.

Nie wiadomo, jak długo potrwa awaria sieci T-Mobile, ale trzeba mieć nadzieję, że niedługo się skończy. W końcu niedziałająca sieć to wielkie problemy, które mogą odbijać się na życiu zawodowym czy prywatnym.

Aktualizacja

Sytuacja powinna już wrócić do normy. Jeżeli dalej występują problemy z dostępem do Internetu, warto raz jeszcze uruchomić urządzenie.

Źródło: T-Mobile / Down Detector

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.