EA Access i Origin Access to popularne abonamenty na gry Electronics Arts, oferowane na wszystkich najważniejszych platformach. Regularna cena miesięcznej subskrypcji tych usług wynosi 14,99 zł, a więc stosunkowo niewiele. Teraz jednak przez ograniczony czas można je nabyć jeszcze taniej.

EA Access i Origin Access w promocyjnej cenie – warto się skusić!

Origin Access Premier

Abonament EA Access jest dostępny na PlayStation 4 i Xboxie One. Na PC Z kolei funkcjonuje Origin Access, czyli odpowiednik EA Access pod inną nazwą. Przez najbliższe trzynaście dni (do 29 czerwca) miesięczną subskrypcję tych usług można nabyć znacznie taniej, niż zwykle. Aktualne ceny prezentują się następująco:

Zobacz także: Prawo jazdy w mObywatel? Możliwe, że zobaczymy je już niebawem

Niestety nie przeceniono rocznych abonamentów, a jedynie miesięczne. Niemniej jednak to bardzo dobry moment, by zapoznać się z katalogiem opisywanych usług. Można w nim znaleźć m.in. takie hity jak Battlefield V, Anthem, Need for Speed: Heat, Star Wars: Battlefront II czy A Way Out. Oczywiście wszyscy, którzy skorzystają z najnowszej promocji, po upływie miesiąca nadal będą mogli korzystać z subskrypcji. Niestety jednak cena odnowienia na okres kolejnych trzydziestu dni wyniesie już wówczas 14,99 zł. Znacznie bardziej opłacalny jest zakup abonamentu z góry na cały rok.

Źródło: EA

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.