Jak informuje biuro prasowe sieci Plus, operator zdecydował się wprowadzić do swojej oferty nowe urządzenia z obsługą 5G. Sprzęty będą dostępne zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nowych urządzeń możemy się spodziewać już w najbliższych dniach.

Jakie nowe urządzenia 5G Plus wprowadza do swojej oferty?

plus nowe urządzenia 5g

Plus już po ogłoszeniu wprowadzenia 5G w Polsce zapowiedział, że wkrótce w jego ofercie pojawi się więcej urządzeń obsługujących sieć nowej generacji. Tak też się dzieje. Do smartfonów Huawei Mate Xs, P40, P40 Pro oraz routera ZTE MC801 dołączają kolejne urządzenia.

Pierwsza z nowości to smartfon Motorola Edgde, którego recenzję możecie już przeczytać na naszym portalu. Model ten posiada procesor Snapdragon 765G, 6 GB RAM oraz zagięty wyświetlacz OLED o przekątnej 6,7″. Smartfon będzie można kupić na różnych zasadach. Przykładową ofertą będzie kwota na start 299 zł + 36 rat po 75 zł za sprzęt w ofercie abonamentowej. Plus poleca taryfy do 5G, których ceny zaczynają się od 70 zł. Jeśli zakupimy urządzenie z obsługą 5G w Plusie, ale bez specjalnej taryfy, będziemy mogli korzystać z sieci nowej generacji tylko przez okres promocyjny. Obecnie z 5G Plusa mogą korzystać wszyscy klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu. Po okresie promocyjnym będą to tylko ci, którzy posiadają taryfę do 5G lub zdecydują się ją zakupić.

Czytaj także: Internet mobilny w Polsce – czy Twój operator był najlepszy w maju?

Drugie urządzenie 5G, które wprowadza do swojej oferty Plus, to router Huawei 5G CPE Pro 2. Sprzęt posiada procesor Balong 5000 i obsługuje najnowszy standard łączności bezprzewodowej WiFi 6 (802.11ax). Router potrafi w tym samym momencie obsłużyć do 64 urządzeń. Przykładowa oferta z Huawei 5G CPE Pro 2 zapowiedziana przez operatora jest następująca: 1 zł na start i 36 rat po 55,5 zł za sprzęt w ofercie abonamentowej z internetem mobilnym.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.