HyperX ogłosił właśnie nową serię imprez dla graczy. HyperX Showdown to seria wydarzeń związanych z grami online, w których udział wezmą znane postacie ze świata rozrywki. Wśród nich znajdą się gwiazdy z branży muzycznej, rozrywkowej, znani sportowcy, a także e-sportowcy i inni przedstawiciele branży gier komputerowych. Wszystko rzecz jasna odbędzie się za pośrednictwem internetu. 

HyperX Showdown

HyperX Showdown

Impreza będzie prowadzona przez okres ośmiu tygodni. W jej ramach odbędą się zawody w tytuły takie jak Call of Duty: Warzone, NBA 2K, Fortnite, Madden. A to dopiero kilka z długiej listy gier. Pierwszy etap imprezy odbędzie się już dziś, czyli 16 czerwca o godzinie 21:00. Wezmą w nim udział dwie znane gwiazdy muzyki: Afrojack i Nicky Romero. Razem z dwoma profesjonalistami z dziedziny e-sportu z zespołu Royal Ravens staną naprzeciw siebie w Call of Duty: Warzone. Wydarzenie będzie transmitowane na Twitchu poprzez oficjalny kanał HyperX. I to właśnie wyłącznie za jego pośrednictwem można będzie brać udział w tym wydarzeniu. 

Zobacz też: Google Tangi na Androida – kolejny nietrafiony pomysł czy szansa?

Kolejni goście specjalni nie zostali jeszcze zapowiedziani, a w serii odbędzie się także specjalny odcinek HyperX Showdown, w ramach którego odbędzie się wydarzenie dla wszystkich kobiet oraz NBA Rookie Challenge. Do końca ośmiu tygodni rozgrywek sportowiec, którego HyperX uzna za najlepszego, zostanie mianowany ambasadorem marki. Wydarzenie online odbędzie się we współpracy z Excel Sports Management. Ten będzie pozyskiwać talenty i udzielać wskazówek. Bardzo cieszy fakt, że HyperX potrafi zorganizować tak dużą i w pełni bezpieczną imprezę w trakcie pandemii. Ta z koeli okazała się wielką szansą dla popularyzacji e-sportu, ponieważ ten klasyczny mierzy się z jej skutkami.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.