LG nie jest już tak popularną firmą produkującą smartfony jak kiedyś, ale to nie oznacza, że gigant przestał wypuszczać nowe urządzenia na rynek. Jedną z najciekawszych premier LG ostatnich miesięcy był model Velvet ze średnio-wysokiej półki. Wówczas dowiedzieliśmy się, że urządzenie będzie można kupić tylko w Korei Południowej, ale teraz wyszło na jaw, że już wkrótce smartfon trafi do sprzedaży także w Polsce.

Polska premiera LG Velvet zbliża się wielkimi krokami

LG Velvet

LG Velvet to bardzo ciekawy średniak z aspiracjami do wysokiej półki. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 765G, któremu towarzyszy 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej. Na pleckach smartfona postawiono na potrójny aparat, który robi całkiem niezłe zdjęcia. Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych tym sprzętem jest taka, że trafi on do sprzedaży w Polsce jeszcze w tym miesiącu, choć dokładna data premiery wciąż nie została podana.

Zobacz także: Cztery kontynuacje ekskluzywnych gier Sony, które chcemy zobaczyć na PlayStation 5

Niestety raczej nie można się spodziewać przystępnej ceny, bo w Korei Południowej LG Velvet kosztuje w przeliczeniu prawie 3100 zł. U nas może to być więc nawet 3500 zł, choć oczywiście są to tylko gdybania, bo LG jeszcze nie zdradziło, ile będzie trzeba zapłacić za opisywany model w Polsce. Sprzęt trafi do sklepów w kilku wersjach kolorystycznych. Na chwilę obecną zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na informację od LG, że sprzęt jest już dostępny. Gdy dokładna data polskiej premiery LG Velvet zostanie ujawniona, na pewno o niej poinformujemy.

Źródło: LG

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.