Moto Maxx już jest, na razie zmierza tylko do Brazylii i Meksyku

Newsy

moto-maxx

Moto Maxx, czyli międzynarodowa wersja Droid Turbo, została już zapowiedziana, a z dniem ósmego listopada ma zostać wprowadzona na brazylijski rynek. Nieco później w tym samym miesiącu nowa Moto wyruszy na podbój Meksyku, rozpoczynając kolejną falę sprzedaży w krajach latynoamerykańskich.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Maxx ma posiadać taką samą specyfikacje jak Droid Turbo, czyli dla przypomnienia, 64 GB pamięci wewnętrznej, ekran o przekątnej 5,2 cala w rozdzielczości QHD, kamera o rozdzielczości 20,7 Mpx, Snapdragon 805 o taktowaniu 2,7 GHz i 3 GB pamięci operacyjnej. Smartfon będzie działał na Androidzie 4.4.4 i będzie go zasilało ogniwo o pojemności 3900 mAh.

 

Wygląda na to, że Maxx rozpoczyna atak zaczynając od rynku amerykańskiego. Jak myślicie, kiedy nowa Moto trafi do Europy?

 29124242242341

Źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x