T-Mobile poinformowało, że jest już dostępna nowa oferta na kartę. Mogą z niej skorzystać zarówno obecni klienci operatora, jak i ci, którzy dopiero zakupią starter T-Mobile. Cena i możliwości najnowszej propozycji operatora są mocno konkurencyjne.

Nowa oferta T-Mobile na kartę – szczegóły

T-Mobile proponuje klientom nielimitowane SMS-y oraz rozmowy zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej. Do tego operator zapewnia 20 GB internetu. Miesięczna opłata za to wszystko wynosi 25 zł.

Co zrobić, żeby skorzystać z oferty? Gdy obecni klienci T-Mobile zakupią doładowanie za min. 25 zł w aplikacji Mój T-Mobile lub poprzez stronę www.doladowania.t-mobile.pl, otrzymają dostęp do 10 GB internetu. Kolejny krok to aktywacja oferty Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł na 30 dni. Można to zrobić w aplikacji Mój T-Mobile, wysyłając SMS o treści START pod numer 469 lub za pomocą kodu *140*265#. Bonusowe 10 GB odnawia się po każdym doładowaniu kwotą 25 zł w aplikacji lub przez stronę internetową. Rozmowy, SMS-y i kolejne 10 GB odnawiają się natomiast cyklicznie co 30 dni. Z oferty w podobny sposób mogą korzystać nowi klienci T-Mobile. Muszą oni jednak kupić starter za 5 zł, a następnie doładować konto w dowolny sposób za min. 25 zł i aktywować ofertę nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz 10 GB za 25 zł na 30 dni. Bonusowe 10 GB trafi na konto klienta automatycznie po doładowaniu.

Czytaj także: T-Mobile Polska z nagrodą za zaangażowanie społeczne i zrównoważony rozwój

Operator przypomniał też o bonusach w ramach akcji Happy Fridays, z której mogą korzystać także użytkownicy nowej oferty. Co piątek w aplikacji Mój T-Mobile czeka bonus od operatora, z którego mogą skorzystać chętni. Może to być np. dodatkowy pakiet internetu lub rabat na zakup smartfona.

źródło: T-Mobile Polska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.