Poznaliśmy już oficjalnie PlayStation 5 – premiera tej konsoli wywołała duże poruszenie na świecie. Chwilę wcześniej Microsoft przypomniał, że Xbox Series X to najpotężniejsza konsola wszechczasów. Tymczasem do gry wskakuje KFC i pokazuje… KFConsole. Brzmi jak żart? Oczywiście, że tak, ale żart, który ma trwać. Żart, który ma mieć swój finał za niecałe pół roku. Tym samym pojawia się dużo pytań, co tak naprawdę szykuje jeden z najpopularniejszych fast-foodów? Tak, to zdecydowanie dobry marketing.

KFConsole – tak żartobliwa konsola, że budząca zainteresowanie na długie miesiące

KFC Gaming – przyszłość gier jest tutaj, napędź swój głód i wiele innych, typowych haseł, które są nieodłączne przy prezentacji nowego sprzętu dla graczy. To, co wyróżnia KFConsole, to wysuwany… piekarnik na kurczaki. Tak naprawdę, gdyby nie ten punkt, to wiele osób mogłoby w 100% potraktować cały projekt na poważnie. KFC gwarantuje prawdziwe 4K i 120 klatek na sekundę, czyli po raz kolejny wartości przypisywane konsolom nowej generacji. W takim razie…

Niemniej finał tej historii mamy poznać 12 listopada. Czy faktycznie KFC pokaże konsolę dla graczy? W to wątpię. Niemalże na pewno coś zostanie pokazane.

Zobacz też: Google Stadia uruchomimy na niemalże każdym smartfonie.

Pozostaje pytanie, czy faktycznie ujrzymy piekarnik na kurczaki? KFC udostępni produkty do pieczenia dań we własnym zakresie? Przy okazji włożymy płytę i będziemy mogli… Naprawdę ciężko mi wymyślić coś sensownego. Może Was wyobraźnia dalej poniesie i znajdziecie w tym wszystkim coś więcej niż prosty żart oraz próbę dołożenia swojego grosza do jakże popularnego tematu? Ja tymczasem się poddaję i jestem ciekawy Waszego podejścia do tej zapowiedzi.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.