HBO GO cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem na całym świecie. Platforma od dłuższego czasu działa też w Polsce, gdzie przyjęła się naprawdę nieźle. Aby utrzymać zainteresowanie obecnych subskrybentów, HBO GO niemal każdego dnia wprowadza do swojej oferty jakieś nowości. Dzisiejszy nie jest wyjątkiem, bo na platformie pojawiła się garść naprawdę ciekawych tytułów, które z pewnością spodobają się niektórym widzom. Jak zawsze z ich pełnym zestawieniem można się zapoznać w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – niedziela, czerwiec 2020

HBO GO

HBO GO nie spoczywa na laurach i cały czas „częstuje” swoich użytkowników nowymi filmami i serialami, które trafiają do biblioteki platformy. Dziś w serwisie pojawiło się kilka ciekawych tytułów, których pełna lista prezentuje się następująco:

  • Tropiciele / Trackers (2019) [odcinek S01E02] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Republika Południowej Afryki
  • Balon / Balloon (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: historyczny, kraj pochodzenia: Niemcy
  • Jaskółki nad Kabulem / Les hirondelles de Kaboul (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Luksemburg

Zobacz także: Smartfon do 3500 zł – kilka urządzeń, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę

Powyższa lista składa się z trzech pozycji, co jest dość standardowym wynikiem jak na jeden dzień. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że dzisiaj z HBO GO usunięto też drugi sezon serialu „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn” z 2014 roku. Dajcie znać w komentarzach, z której nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.