Specyfikacja Samsunga Galaxy S6 – ewolucja czy już może rewolucja? Nowe informacje, nowe emocje

Newsy

samsung galaxy s6 project zero koncept

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Plotki dotyczące nadchodzących flagowych smartfonów czołowych producentów zawsze cieszą się dużą popularnością. Szczególnie jeżeli zbliżamy się do premiery danego urządzenia. Wszyscy chcą wiedzieć, jakie trendy zapoczątkują najlepsi z najlepszych, a z pewnością jednym z nich jest seria Galaxy S.

 

W ostatnich kilku dniach jakby wszyscy sobie przypomnieli, że zbliżamy się do rocznicy prezentacji Galaxy S5. Ta odbędzie się pod koniec lutego, gdyż Samsung postanowił swój flagowy model zaprezentować na tegorocznych targach Mobile World Congress. Najprawdopodobniej na tym samym wydarzeniu lub wcześniej ujrzymy następcę, który obecnie ukrywa się jako Project Zero, co już jest sporym zaskoczeniem, gdyż Koreańczycy zwykli używać w nazwach swoich projektów po prostu liter, na przykład Galaxy S5 to Project  K, a Note 4 to Project T. Jednak to nie jedyna nowinka na temat nadchodzącego flagowca. Sammobile udało się dotrzeć do danych mówiących o specyfikacji Galaxy S6, która będzie opierać się na:

 

  • wyświetlaczu QHD;
  • aparacie 16 MPx lub 20 MPx (IMX240);
  • kamerce do wideorozmów 5 MPx;
  • wbudowanej pamięci: 32, 64 i 128 GB;
  • Exynosie 7420 i/lub Snapdragonie 810.

 

Także uważacie to za zaskoczenie i można uznać takie dane techniczne jako rewolucje? Wstępnie… oczywiście, że nie, gdyż to najzwyklejszy rozwój i zwiększenie „cyferek”, ale do gry wchodzi jeszcze design, który ma być stworzony od zera. Taka informacja pojawia się co roku, ale jednak informator Sammobile twierdzi, że nie ujrzymy podobieństwa Galaxy S6 do któregokolwiek ze swoich poprzedników. Taka sama odmiana ma dotknąć TouchWiz. Ile w tym prawdy? Zapewne dowiemy się za kilka miesięcy lub wcześniej jeżeli pojawią się nieoficjalnie zdjęcia w Sieci. Czego oczekujecie od tego smartfonu?

 

 

źródło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x