Ice Cream Sandwich i nowy Nexus – idealna kombinacja?

Newsy

nexusprime
Wielki dzień prezentacji najnowszej wersji systemu Android zbliża się wielkimi krokami. Już za 6 dni na spotkaniu Unpacked dowiemy się jak wyglądać będzie przyszłość mobilnego systemu Google. 

By podgrzać atmosferę, Samsung wypuścił dziś krótkie wideo promujące event, na którym mają pokazać oni swoje najnowsze dzieło powstałe ze współpracy z Google. Koreański producent sugeruje przy okazji, że będzie to „perfekcyjna kombinacja”. Oczywiście obiecują też, że rzecz, którą zaprezentują będzie „wielka”. I nie można im się dziwić. Już po pierwszych informacjach na temat Ice Cream Sandwich Google zapowiadało, że będzie to najciekawsza premiera Androida od dłuższego czasu. W końcu ma ona być finałowym rozwiązaniem fragmentacji, uważanej za najpoważniejszy problem systemu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Najciekawszym jednak punktem filmiku jest pokazanie boku urządzenia, które najprawdopodobniej nazwane będzie Nexus Prime. Co jeszcze przyniesie Unpacked 2011? Dowiemy się już w poniedziałek. 

{youtube}oM9RO-GAKjE{/youtube}

źródło: AndroidGuys 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x