Android 11 beta to taki punkt w cyklu życia oprogramowania, kiedy najwięksi pasjonacie zaczynają interesować się nowym systemem. Wcześniej dostępne wersje Developer Preview były skierowane głównie dla programistów, podczas gdy beta to zdecydowanie bardziej stabilne i prostsze w instalacji oprogramowanie dla szerszego grona. W tym dla użytkowników OnePlusów. Matematyczna firma postanowiła przy okazji zawrzeć w swojej wersji Androida 11 kilka smaczków dotyczących niezaprezentowanych jeszcze urzązeń.

Android 11 beta to łakomy kąsek – OnePlus ukrył w nim wiele niespodzianek

OnePlus Buds

OnePlus Pods to pierwsza nowość, która została zawarta w ciągu znaków Androida 11. Co prawda nie wprost, bo poprzez tajemniczą nazwę oneplus_tws_pods_funtion. Tak, tak, literówka to nie mój zabieg stylistyczny. Niemniej wiemy, że nie zabraknie paneli dotykowych i kontroli podwójnych stuknięć. Idąc dalej, można natknąć się na Super Warp Charge, czyli OnePlus może dogonić rodzeństwo z szybkim ładowanie. Moc 65 W dostępna jest u Oppo jako SuperVOOC 2.0 i u realme jako SuperDart. Tym sposobem szykujmy się, że seria OnePlus 8T już nas nie zaskoczy tą nowością. Podobnie jak malowaniem Ice Blue, której wzmianka też nie została ukryta. Niewykluczone, że to jeszcze zdąży dołączyć do rodziny OnePlus 8, aczkolwiek takiej gwarancji nie możemy dać.

Zobacz też: Poznaj Sony PlaySatation 5 w całej okazałości!

Oczywiście można się zastanawiać, czy OnePlus celowo w tak prosty sposób wystawił swoje tajemnice handlowe? W końcu Android 11 beta jest skierowany do geeków, którzy lubią… grzebać w kodzie. Dlatego świadomość, że firma nie chciała ukrywać nadchodzących nowości i specjalnie je ujawniła, jest jak najbardziej sensowna. Niemniej na oficjalne potwierdzenie zapewne będziemy musieli poczekać do premiery OnePlus 8T.

Źródło: GSM Arena, XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.