Amazon Prime Video jest jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Platforma ma w ofercie wiele interesujących tytułów, ale oczywiście nowości cały czas przybywa, czego dzisiejszy dzień jest doskonałym dowodem. Teraz na Amazon Prime Video pojawiła się garść nowych produkcji, która z pewnością wpadnie w oko wielu osobom. Jak zawsze, z ich pełnym zestawieniem można się zapoznać w dalszej części tekstu.

Piątkowe nowości na Amazon Prime Video – czerwiec 2020

Amazon Prime Video

Dziś na Amazon Prime Video pojawiła się garść ciekawych nowości. Co prawda nie ma ich dużo, ale zawsze coś. Przechodząc do konkretów, pełna lista dodanych tytułów prezentuje się następująco:

  • Curation Poland (2020) [+ audio] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Polska
  • Gulabo Sitabo (2020) [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Indie
  • Muqaddar Ka Faisla (1987) – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Indie
  • LEGO Friends: Przyjaciółki na misji / LEGO Friends: Girls on a Mission (2018) [10 odcinków] [+ audio] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Dania
  • Terror / The Terror (2018) [8 odcinków – sezon 2] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Przez przypadek zapłacił 10 milionów złotych za przelew o wartości 500 zł. I ty mówisz, że masz zły dzień?

Powyższe zestawienie składa się z pięciu pozycji, co jest niezłym wynikiem jak na jeden dzień. To by było na tyle w dzisiejszej aktualizacji biblioteki Amazon Prime Video – dajcie znać w komentarzach, które nowości interesują was najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.