Smartfon zmieniający kształt? Niesamowity koncept Kyocera Proteus!

Newsy

kyocera-concept-mwc-2014-1

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Kyocera zaprezentowała ostatnio koncept bardzo ciekawego i innowacyjnego urządzenia. Proteus, bo tak ma nazywać się ten model, będzie ultra cienki, a jego wyświetlacz zapełni całą przestrzeń frontowego panelu. To jednak nie wszystko. Smartfona będzie można dowolnie wyginać nie tracąc nic z jego właściwości. Galaxy Note Edge może się schować jeśli porównamy go do Proteusa.

 

Co więcej, urządzenie będzie pracowało w różnych trybach, to znaczy oprócz standardowego smartfonowego interfejsu będzie posiadało także ten zegarkowy. Aktywujemy go po owinięciu Proteusa wokół nadgarstka całkowicie zmieniając jego funkcjonalność. Ten wspaniały efekt został osiągnięty przez zastosowanie specjalnych biometrycznych sensorów, które także monitorują pracę naszego organizmu.

Jak Wam się podoba Kyocera Proteus? Przyszłość smartfonów czy tylko ciekawostka?

Kyocera-Proteus

Źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x