HBO GO jest bardzo znanym serwisem streamingowym, który może się pochwalić ogromną liczbą użytkowników także w naszym kraju. Aby utrzymać ich zainteresowanie, platforma bardzo często wprowadza do swojej oferty rozmaite nowości. Nowe pozycje na HBO GO pojawiają się niemal codziennie, a dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo w serwisie wylądowała garść ciekawych tytułów, która z pewnością przypadnie niektórym osobom do gustu. Można się z nią zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Nowości na HBO GO – czwartek, czerwiec 2020

HBO GO logo

Tak jak w przypadku Netflixa, dzisiejsza aktualizacja biblioteki HBO GO nie jest zbyt obszerna, ale mimo wszystko warto wiedzieć, co się zmieniło. Przechodząc do konkretów, dziś na platformie pojawiły się następujące pozycje:

  • CBGB (2013) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Co robimy w ukryciu / What We Do in the Shadows (2019) [odcinek S02E10] [+ napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Love Life (2020) [4 odcinki] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Premiera Mi Band 5 – nowa opaska sportowa od Xiaomi została oficjalnie zaprezentowana!

W dniu dzisiejszym dodano jedynie trzy tytuły, ale cóż – zawsze mogło być gorzej. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że zaktualizowano tłumaczenia w poniższej produkcji:

  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem / Last Week Tonight with John Oliver (2014) [+ 1 audio, + 1 napisy] – gatunek: reality, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

To wszystko, jeśli chodzi o dzisiejszą aktualizację biblioteki HBO GO.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.