MIUI 12 to najnowsza wersja nakładki dedykowanej smartfonom Xiaomi. Dostęp do jej beta testów dostały ostatnio już trzy urządzenia z rodziny Mi 9, a teraz przyszła pora na Mi 10 i Mi 10 Pro. Różnica jest jednak taka, że wymienione urządzenia załapały się na stabilną i przede wszystkim oficjalną wersję zaprezentowanego niedawno MIUI 12. Pierwsi użytkownicy już ją zainstalowali.

Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro już z aktualizacją do wyczekiwanego MIUI 12

MIUI 12

Chang Cheng, wiceprezes Xiaomi, poinformował dziś, że oficjalna i przede wszystkim stabilna aktualizacja do MIUI 12 została już udostępniona dla smartfonów Mi 10 i Mi 10 Pro. Niestety jest pewien haczyk, a mianowicie, uaktualnienie jest na razie dostępne tylko w Chinach. Niemniej jednak w ciągu najbliższych dni lub tygodni powinno się pojawić także w innych zakątkach świata.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Huawei P30 Pro, powerbank Xiaomi Redmi Power Bank 20000 mAh, laptop Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6″ i więcej okazji w fantastycznych cenach!

Według słów Chang Chenga aktualizacja wprowadzająca MIUI 12 waży jedynie 820 MB i została oznaczona numerem MIUI 12.0.1.0. Biorąc pod uwagę fakt, że zarówno Mi 10, jak i Mi 10 Pro, są flagowcami z krwi i kości, załapały się one na wszystkie nowości, które ogłosiło Xiaomi na prezentacji MIUI 12. Wśród nich należy wspomnieć m.in. o Super Wallpapers, nowym trybie oszczędzania baterii, usprawnieniach prywatności, a także ulepszonym multitaskingu. Czekacie na opisywaną aktualizację? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.