Trzeba przyznać, że Xbox Game Pass okazał się największym sukcesem Microsoftu w obecnej generacji konsol. Nic więc dziwnego, że amerykańska firma cały czas stara się rozpieszczać graczy, dodając nowe tytuły do tej usługi. Nic dziwnego, bowiem liczba subskrybentów jest naprawdę duża, a Microsoft liczy na jej stałe powiększanie się.

Czerwcowa aktualizacja Xbox Game Pass wprowadzi kilka zmian w bibliotece usługi

czerwcowa aktualizacja Xbox Game Pass

Nie da się ukryć, że jeżeli Microsoft dalej w takim tempie będzie rozwijał Xbox Game Pass, to walka o klienta w nowej generacji konsol może być bardziej wyrównana. Wszak jakiś czas temu Phil Spencer powiedział, że to właśnie ta usługa i użytkownicy są dla Microsoftu ważniejsi, aniżeli ilość sprzedanego sprzętu. Nic dziwnego, bowiem to właśnie ze sprzedaży gier pochodzi największy zysk twórców konsol. Sam Game Pass zadebiutował w 2017 roku i niemal od razu zdobył ogromne zainteresowanie. Nie ma się co dziwić, bowiem za stosunkowo niską cenę otrzymujemy dostęp do bogatej biblioteki gier. Comiesięczna aktualizacja tej usługi sprawia, że gracze mogą z wypiekami na twarzy oczekiwać kolejnych wiadomości na ten temat. Czerwiec pod tym względem zapowiada się naprawdę dobrze, bowiem do Xbox Game Pass zagoszczą interesujące tytuły.

Zobacz też: Czwarty sezon Call of Duty: Warzone z wieloma nowościami

Jednym z nich będzie wydana przez polskie studio CD Projekt RED karcianka Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Kolejny po Dzikim Gonie tytuł tego studia, który trafi do Xbox Game Passa już za tydzień. 18 czerwca to również data dołączenia do usługi Bard’s Tale Remastered and Resnarkled. Natomiast już od dzisiaj abonenci usługi mogą cieszyć się z możliwości zagrania w No Man’s Sky, Dungeon of the Endless oraz Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 Remix. Niestety, ale czerwcowa aktualizacja pozbawi graczy dostępu do kilku kolejnych gier. 15 czerwca z oferty Xbox Game Pass znikną między innymi Resident Evil Revelations, Riptide GP: Renegade, Superhot czy Supermarket Shriek. Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji zagrać w żaden z podanych tytułów, to najbliższe kilka dni będą ostatnią okazją do ich nadrobienia. Dajcie znać w komentarzach czy czerwcowa aktualizacja Xbox Game Pass sprostała Waszym wymaganiom.

Źródło: Digital Trends

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.