Popularność wydanego kilka miesięcy temu battle royale nie słabnie, a twórcy cały czas prężnie go rozwijają. Czwarty sezon Call of Duty: Warzone rozpocznie się już dzisiaj. Gracze dostaną do swojej dyspozycji kilka nowości, a użytkownicy z Polski mogą liczyć na zawartość związaną z naszym krajem. Czy wprowadzenie nowych wydarzeń pozwoli na utrzymanie wysokiej popularności tego tytułu?

Nowy sezon Call of Duty: Warzone wprowadza między innymi polskiego operatora GROM

czwarty sezon Call of Duty Warzone-1

Czwarty sezon Call of Duty: Warzone to przede wszystkim nowe wydarzenia, wpływające na przebieg meczu. Pierwszym z nich jest „Jailbreak”. Dzięki niemu do walki powrócą wszyscy zabici zawodnicy, nieważne czy byli oni akurat w Gułagu, czy jedynie obserwowali oni dalszy przebieg gry. Po otrzymaniu wiadomości wszyscy z nich po minucie trafią po raz kolejny na pole walki w Verdansku. Kolejnym wydarzeniem jest „Fire Sale”, czyli istny Black Friday w Call of Duty: Warzone. W jego wyniku wszystkie przedmioty dostępne w stacjach zaopatrzeniowych zostaną przecenione lub udostępnione za darmo. Jak widać będzie to idealne rozwiązanie dla graczy, którzy mają problemy ze zbieraniem pieniędzy podczas gry. Ostatnim nowym wydarzeniem, które dostarczy nam czwarty sezon Call of Duty: Warzone jest „Supply Choppers”. Będą to opancerzone helikoptery, których zniszczenie zaowocuje otrzymaniem wielu przedmiotów oraz pieniędzy. Nie zabraknie również popularnego Kapitana Price’a, który pojawił się w kilku poprzednich częściach Call of Duty.

Zobacz też: Premiera Mi Band 5 – nowa opaska sportowa Xiaomi oficjalnie zaprezentowana!

Dzisiejsza aktualizacja przyniesie również ze sobą nowy tryb do Call of Duty: Warzone. Tym razem będzie to Warzone Rumble, gdzie walkę o zwycięstwo stoczą ze sobą dwa zespoły złożone z pięćdziesięciu graczy. Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawe rozwiązanie, które tchnie delikatny powiew świeżości. Najnowsza aktualizacja wprowadzi również możliwość kupna nowego operatora. To właśnie od dzisiaj po zakupie specjalnego zestawu będziemy mogli wcielić się w członka GROM-u. Pakiet został wyceniony na 1200 punktów Call of Duty. Jest to efekt akcji, w której gracze podpisywali petycję o dodanie Operatora Gromu oraz broni MSBS. Jak widać ich prośby zostały wysłuchane. Dajcie znać w komentarzach, jak podobają się Wam zmiany wprowadzone w nowej aktualizacji.

Źródło: Gamesradar

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.