Procesory AMD Ryzen doczekają się ciekawej promocji i nie chodzi tutaj o obniżkę ich ceny. Firma zdecydowała się zachęcić graczy do zakupu nowych podzespołów, oferując im grę, która nie ma jeszcze swojej daty premiery. I nie mówimy tutaj o zwykłej produkcji na PC-ty, ale o tytule, który trafi na komputery osobiste wprost z PlayStation 4. Wygląda na to, że Sony może przymierzać się do ekspansji swoich produkcji na PC-ty, co wcale może się firmie nie opłacać.

Procesory AMD Ryzen z grą

Procesory AMD Ryzen z Horizon Zero Dawn
Fot. Procesory AMD Ryzen z Horizon Zero Dawn

Promocja na procesory AMD Ryzen ma trwać od 10 do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Powinna być też dostępna w Polsce. Tak przynajmniej wynika z dokumentu, który opisuje warunki promocji i gdzie umieszczono listę sprzedawców. Znajdziemy na niej Komputronik S.A. oraz X-Kom. W ofercie tego drugiego produkt już się znajduje, ale nie jest specjalnie promowany. Pojawiła się jedynie krótka notka przy procesorze i tyle. Warto w końcu powiedzieć, o jaki tytuł chodzi. Mowa o Horizon Zero Dawn, które zostało stworzone przez Guerrilla Games. To tytuł, który uznawany jest za jeden z najciekawszych z otwartym światem. Przynajmniej jeżeli chodzi o produkcje, które pojawiły się na PlayStation 4.

Tytuł dalej nie ma swojej oficjalnej daty premiery, więc promocja na zakup procesora wraz z grą świadczy o tym, że ta powinna odbyć się już niedługo. Sama gra nie będzie jednak w wersji pudełkowej, a dostanie się kod, który będzie można zrealizować na Steam. Co ciekawe, Horizon Zero Dawn pojawi się od razu w wersji rozszerzonej, czyli z wszystkimi dodatkami. Tytuł Guerrilla Games został zapowiedziany na PC-ty kilka miesięcy temu, ale dalej nie podano, kiedy dokładnie trafi do graczy. Sony trochę teraz eksperymentuje, bo pozbywa się ze swojego portfolio tytułu ekskluzywnego. A takie produkcje mimo wszystko sprawiają, że niektórzy decydują się na zakup konsoli, jako sprzętu do grania.  Zobaczymy, jak Sony na tym wyjdzie. Poniżej znajdziecie listę procesorów, które mają brać udział w promocji.

Zobacz też: Redmi 9 oficjalnie – cena oraz specyfikacja

Źródło: WccfTech

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.