No Man’s Sky ukazało się w 2016 roku. Gra została wówczas przyjęta wprost fatalnie, bo okazało się, że jej zawartość znacznie różni się od tego, co prezentowano na zwiastunach, przez co wielu graczy poczuło się oszukanych. Twórcy jednak nie poddali się i naprawili swój błąd, z czasem doprowadzając tytułową produkcję do jeszcze lepszego stanu, niż w zapowiedziach. Od tego momentu gra cieszy się niesamowitą popularnością, która zapewne jeszcze wzrośnie, bo Hello Games właśnie zapowiedziało fenomenalną nowość.

Crossplay w No Man’s Sky – platforma przestanie być przeszkodzą

No Man's Sky

No Man’s Sky jest obecnie dostępne na PC, PlayStation 4 i Xboxie One. Dotychczas mogli grać ze sobą tylko posiadacze kopii na tej samej platformie, ale już od jutra się to zmieni, bo twórcy właśnie zapowiedzieli, że gra dostanie crossplay, czyli rozgrywkę multiplatformową. Mówiąc prościej, wspólnie będą się mogli bawić wszyscy właściciele No Man’s Sky, niezależnie od platformy – np. pecetowcy z PS-czwórkami.

Zobacz także: [Promocje dnia] Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Pro, smartwatch Huawei Watch GT Active, laptop Lenovo Legion Y540-17IRH 17,3″ i więcej świetnych okazji!

Nie da się ukryć, że crossplay w No Man’s Sky to fenomenalna wiadomość. Hello Games zasługuje na ogromną pochwałę, bo przez ostatnie lata wsparcie gry stało na najwyższym poziomie. Pod koniec warto przypomnieć, że od jutra No Man’s Sky trafi także do Game Passa w wersji na Xboxa One i PC. Mamy tu jakichś fanów tytułowej produkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: The Verge, Hello Games

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.