iOS to system, który jest domyślnie zainstalowany na wszystkich iPhone’ach. Obecnie najnowszą wersją oprogramowania Apple jest ta oznaczona numerem 13, ale jak powszechnie wiadomo – iOS 14 zbliża się wielkimi krokami. Nie da się ukryć, że iOS 13 nie był zbyt udanym wydaniem m.in. z uwagi na wiele błędów i niedociągnięć, ale wygląda na to, że iOS 14 nie popełni grzechów poprzednika.

iOS 14 ma być znacznie bardziej dopracowany niż iOS 13

iOS 14 aplikacje

iOS 14 przyniesie kilka ciekawych nowości, ale to nie one będą głównym atutem tego wydania. Ma nim być bowiem stabilność działania, na którą Apple rzekomo zamierza położyć największy nacisk. Umówmy się – iOS 13 w kwestii dopracowania był jedną wielką porażką, czego po prostu nie dało się nie zauważyć. Na łamach naszego portalu wielokrotnie pisaliśmy o błędach w aktualnej wersji systemu dostępnego na iPhone’ach, a niektóre z nich były naprawdę poważne.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy A20e, Apple iPad Pro 11″, Samsung Galaxy Watch Active 2 + Galaxy Buds i więcej w świetnych cenach!

Bloomberg donosi, że Apple jest tak skupione na poprawie jakości systemu iOS, że nawet przesunęło kilka funkcji, które pierwotnie miały zadebiutować w iOS 14, do iOS 15. Firma rzekomo stawia bowiem stabilność działania ponad wszystko inne i chce mieć pewność, że iOS 14 nie będzie taką wpadką, jaką był iOS 13. Pod koniec warto przypomnieć, że poznaliśmy już listę iPhone’ów, które załapią się na aktualizację do nadchodzącego oprogramowania. Jest całkiem obszerna, więc większość użytkowników smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka powinna się załapać.

Źródło: PhoneArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.