O Nokii jest w ostatnim czasie dość cicho, głównie z uwagi na fakt, że firma dawno nie wypuściła na rynek nowego smartfona. Dotychczasowe informacje mówiły, że producent planuje sporą konferencję na trzeci kwartał bieżącego roku, na której miał ujawnić Nokię 6.3, Nokię 7.3 i Nokię 9.3 PureView. Wygląda jednak na to, że wymienione smartfony zadebiutują trochę później, niż pierwotnie zakładano.

Opóźniona premiera nowych smartfonów Nokii – prawdopodobnie

smartfon do 1500 zł - nokia 7.2

Smartfony Nokii cieszą się sporym zainteresowaniem na całym świecie. Fani firmy z pewnością się nieco zasmucą, bo teraz dowiedzieliśmy się, że premiera Nokii 6.3, Nokii 7.3 i Nokii 9.3 PureView najprawdopodobniej została opóźniona. Jak informuje zaufany portal Nokia Power User, nowe urządzenia mają zadebiutować nie w trzecim, a dopiero czwartym kwartale bieżącego roku. Praca nad wymienionymi smartfonami wrze, ale z powodu trwającej w najlepsze pandemii koronawirusa, firma można zostać zmuszona do przesunięcia pokazu premierowego na koniec roku.

Zobacz także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy A20e, Apple iPad Pro 11″, Samsung Galaxy Watch Active 2 + Galaxy Buds i więcej w fenomenalnych cenach!

Nie da się ukryć, że dzisiejszy raport brzmi bardzo wiarygodnie, choć oczywiście na tym etapie nie można go brać za pewnik. Warto wspomnieć, że według plotek zbliżająca się Nokia 7.3 ma być najbardziej przystępnym cenowo smartfonem Nokii z obsługą łączności 5G. Nokia 6.3 z kolei najprawdopodobniej trafi na rynek ze Snapdragonem serii 6xx lub 7xx, a Nokia 9.3 PureView będzie flagowcem z krwi i kości. Można się spodziewać, że najmocniejsza propozycja Nokii zostanie wyposażona m.in. w Snapdragona 865, ekran z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz i sporo RAM-u. Którego urządzenia nie możecie się doczekać najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.